Пирин II записа трета поредна среща без загуба в Югозападната Трета лига, след като завърши 2:2 при гостуването на Хебър II. Мачът бе част от 5-ия кръг на първенството. Двубоят се игра на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик, а главен съдия бе Любомир Вушовски. Всичките голове в мача паднаха преди почивката.

Асен Либяховски откри резултата още в 4-ата минута, но шест минути по-късно домакините изравниха чрез Божуркин. Хебър стигна до обрат в 34-ата минута, когато точен бе Генчев, а Слави Андонов изравни в 40-ата минута.
В следващия кръг Пирин II посреща Кюстендил. Мачът е в събота, 4 септември, от 17:00 ч. на стадион „Мусала“ в град Рила.

Пирин II: 99.Александър Марковски, 22.Христо Петров, 31.Игнасио Вретенарски, 3.Радослав Чергарски, 18.Методи Малашевски, 9.Асен Либяховски, 11.Кирил Домозетски, 27.Николай Николов, 73.Слави Андонов (82- 71.Юлиян Тумбев ), 17.Тодор Стамболиев, 28.Мариян Вангелов (62-14.Илиан Грънчаров)