Футболистите на ОФК Пирин загубиха с 2:0 във второто си гостуване в първенството на Втора лига, след като бяха победени от Арда в Кърджали.
Орлетата играха стегнато и мъжки, като през първото полувреме успяха да задържат равенството.
Бившият състезател на зелените Румен Сандев бе точен след статично положение в началото на втората част за 1:0.
Пиринци тръгнаха в атака за да върнат попадението и оголиха защитата, давайки шанс на домакините да контраатакуват.
В 65 минута Лозев бе точен за Арда за 2:0, но в коректността на това попадение останаха съмнения за неотсъдена засада.
Най-доброто положение за гол за орлетата дойде в 72-та минута, когато Златинов се озова на добра позиция и плътен удар принуди Караджов да избива в корнер. До края на мача зелените направиха още няколко опасни влизания в наказателното поле на домакините, но до попадение не се стигна.