Крилото на Пирин Иван Тасев започна като титуляр и изигра 66 минути на добро ниво за младежкия национален отбор на България в контролата срещу Унгария. Другият ни национал Мартин Смоленски пък влезе като резерва на полувремето и също се представи добре. Тасев (четвъртия на снимката от ляво надясно) игра с номер 17, а Смоленски с номера, който носи и в Пирин – 18.

Двубоят на стадион „Халадаш“ завърши с победа за домакините от Унгария с 1:0, а голът падна още в първата минута на двубоя. Срещата се игра пред 1600 зрители.

Следващата среща на България U21 e във вторник, 27-и септември, от 18:00 ч. срещу Сърбия. Двубоят ще се играе на централния терен на Национална футболна база “Бояна”.

Съставът на България: 12. Дамян Христов (к), 16. Мартин Стойчев, 5. Димо Кръстев, 3. Мартин Христов, 2. Велислав Боев (70 – 15. Мартин Атанасов), 7. Симеон Александров (46 – 8. Станислав Дюлгеров), 10. Станислав Шопов (46 – 18. Мартин Смоленски), 17. Иван Тасев (66 – 11. Марк-Емилио Папазов), 6. Емил Ценов (66 – 21. Стоян Стоичков), 9. Борислав Станков (83 – 14. Валентин Николов), 20. Кристиян Стоянов