Cửa hàng: +359 88 977 1922
shop@fcpirin.com

October 2018 - FC Pirin Blagoevgrad - Trang web chính thức

Пирин иска втора поредна победа

ОФК Пирин се цели във втора поредна победа в утрешния мач с Локомотив София. Орлетата домакинстват на столичани от 16:00 на ст. Hristo Botev.
След успешния двубой в Горна Оряховица, днес на редовната си пресконференция старши треньорът на зелените Петър Златинов изрази увереност в положителния изход на предстоящата среща.
„Има настроение в отбора и желание да продължим по победния път. Нямаме кадрови проблеми, освен с лекуващия се Башлиев, така че ще изберем почти оптимален състав. Нужни са ни още добри мачове за да сме спокойни и уверени.“ , заяви Златинов.
За Пирин това ще първото от едва трите оставащи домакинства до края на сезона. До края у дома зелените имат още мачове срещу Монтана и Царско Село.
Цената на билета в деня на мача остава 5 BGN. От опцията за закупуване на по-евтин билет в дните преди двубоя, тази седмица се възползваха 15 души.

ОФК Пирин пуска по-евтини билети

ОФК Пирин ЕООД Благоевград ще пусне по-евтини билети за предстоящите домакински срещи на отбора. Vào ngày diễn ra trận đấu, на клубните каси пред стадиона, привържениците ще могат да си закупуват пропуските на същата цена, определена за цялата година – 5 BGN. От утре и в петък, в часовете от 9 ĐẾN 13:00, на касата в административната сграда на ст. Hristo Botev, билетите ще струват – 3 BGN. Тази практика ще се запази до края на шампионата на Втора лига 2018-19 Ông. , като опцията за по-евтин билет ще важи само в двата последни работни дни от седмицата преди предстоящо домакинство, в часовете от 9:00 ĐẾN 13:00.
С оглед на очертаващия си труден сезон – треньорите, футболистите и ръководството на клуба призовават верните привърженици на зелено бялата идея за силна подкрепа, от която младите състезатели се нуждаят в предстоящите тежки мачове.

Пирин с трима проектонационали в U15

Трима състезатели на ОФК Пирин ЕООД Благоевград във възрастта родени след 2004 Ông. получиха повиквателни за лагер на националния отбор на България. В тази възраст, възпитаниците на треньора Илия Христов са еднолични лидери в първенството на зона София.
Тримата млади футболисти са Юлиян Тумбев, Емил Караколев и Димитър Арнаудов.
В момента се провежда и лагер на националния отбор до 19 Ông. в Сливен, за който пиринци излъчиха още двама национали, станали вече основна част от тази формация – Димитър Митев и Методий Стефанов, като те ще вземат участие в две контроли с връстниците си от Азербайджан.

Пирин с контрола утре

ОФК Пирин ще изиграе контролна среща в София утре. Орлетата се изправят на стадиона в Драгалевци срещу елитния Септември, Trong 11:00. В мача участие няма да вземат контузените Башлиев и Костадинов, както и националите в U19Методий Стефанов и Димитър Митев, които ще играят контрола в събота на ст. Христо Ботев срещу Кипър, също в 11:00. С отбора за София ще пътува и юношата Ивайло Михайлов.

Пирин излиза за задължителни 3 điểm

ОФК Пирин се нуждае много от победа в предстоящото домакинство с Несебър в събота. Орлетата излизат срещу отбора от морското градче в 16:00 на ст. Hristo Botev.
„Много е жалко, когато губим точки срещу отбори, които не ни превъзхождат. Говорим си едно с футболистите, а за съжаление се получава друго. Това трябва да спре за да можем да растем – клуб, треньори и играчи. Взели сме си поука от последния мач и се надявам на максимална концентрация за победа утре.“, заяви старши треньорът на пиринци Петър Златинов.
След мача в събота зелените ще са в почивка от два дни, след което ще тренират двуразово. В паузата на шампионата е предвидена контролна среща в София с елитния Септември.

ОФК Пирин ще гостува на Септември София в ...

ОФК Пирин ще гостува на Септември София в пузата

ОФК Пирин ще гостува за контролна среща в кв. Драгалевци на софийския Септември. В българския шампионат предстои пауза след двубоите през уикенда, поради предстоящите мачове на националните гарнитури в различни турнири. Двубоят ще се състои на 13.10 từ 11:00.
За благоевградчани предстои домакинство на Несебър в събота от 16:00. В следващия кръг, trên 20.10 пиринци гостуват на Локомотив Г. Оряховица.

ОФК Пирин с двама национали

ОФК Пирин излъчи двама национали за контролните мачове на България U19 с Кипър. Димитър Митев и Методий Стефанов отново попаднаха в плановете на селекционера Ангел Стойков, като дори се превърнаха в основни състезатели.
Лъвчетата ще изиграят две контроли на 12.10 в Симитли и на 14.10 từ 11:00 на ст. Христо Ботев в Благоевград.

Втора загуба за Пирин у дома

ОФК Пирин инкасира втора загуба като домакин в тазгодишния шампионат на Втора Лига. Орлетата отстъпиха с 1:2 на ЦСКА 1948, като бяха близо до спечелване на точки от двубоя, но нелепи грешки в защита доведоха до поражение.
Първото полувреме бе пропиляно, като пиринци трудно достигаха до голови положения. На обратния полюс, в първата си по-сериозна атака, Гущеров елиминира двама защитници в зелено и матира Ангелски за 0:1.
През втората част орлетата се хвърлиха в атака. Достигнаха до изравнително попадение в 65-та минута, когато Вачев засече центриране от фаул. Засилени в атака, домакините проспаха едно извеждащо подаване от Павлов към Гущеров, като бившия играч на Пирин бе за втори път безпогрешен и отбеляза победен гол.
В следващия мач, пиринци са отново домакини, този път срещу Несебър. Срещата е в събота от 16:00.