Юношите на Пирин победиха с 4:1 тима на Марек (Дупница) в домакински мач от 19-ти кръг на Елитната юношеска група до 19 години на стадиона в Рилци през изминалата неделя.

Резултатът бе открит от Румен Киряков през 14-тата минута, в полза на Пирин. До равенство и единствено попадение за Марек се стигна след изпълнение на Симеон Димитров през 39-тата минута за 1:1.

През второто полувреме орлетата взеха играта изцяло в свои ръце и отбелязаха и следващите три попадения. През 75-тата минута Румен Киряков отново демонстрира точност и повиши резултата за 2:1. Само две минути по-късно неговият съотборник- Денис Ангелов успя да запише и третото попадение за Пирин. Хеттрик през 88-та минута на Киряков оформи и крайния резултат 4:1 за домакините.