ОФК Пирин може да съжалявам за пропусната победа в днешния мач от 19-тия кръг на Втора Лига срещу Арда Кърджали. Орлетата стигнаха до 0:0 в много здрав мач, изпъстрен със здрави единоборства и положения.
Първото полувреме премина с повече борба в средата на терена, като най-чистото положение за зелените изпусна Благов, който от трудна позиция не успя да отбележи.
Гостите владееха топката повече в края на първата част, но до реална ситуация за гол почти не се стигна.
През втората част зелените вдигнаха оборотите и няколко пъти бяха близо до гола. Янев излезе сам срещу вратаря в 71-та минута, но за съжаление стреля в Караджов.
От другата страна Христо бе най-близо до гола за Арда, но с глава стреля покрай вратата.
В края на мача зелените изпуснаха чисто положение, след като Любомиров открадна една топка и я центрира на Златинов, но стрелецът в зелено бе съборен малко преди гола от Сандев, като дузпата бе подмината от главния рефер.
В следващия мач зелените гостуват в Стара Загора на Ботев Гълъбово.

Състав на Пирин : Димитров, Ахмед, Пушкаров, Гуцев, Кюсис, Георгиев, Бастунов, Благов, Любомиров, Златинови и Янев. В игра влязоха още Грозданов, Костадинов и Пабло.